"O mnie"

Co tu dużo pisać, Damian to właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Poprowadzi wesele z dużą dozą humoru, kreatywności i pozytywnej energii. Dodatkowo jego muzyczne horyzonty zaskoczą nawet bardzo wybrednych gości. Na weselu stawia na mix przebojów, mieszanka która sprawi, że każdy z gości znajdzie coś dla siebie.

 

W kontakcie z Parą Młodą cechuje go dbałość o każdy szczegół, lubi zadbać o to by wszystko szło sprawnie, płynnie i dobrej atmosferze. Chętnie podpowie jeżeli pojawi się problem z ustaleniem harmonogramu wesela. Podzieli się swoim doświadczeniem, udzieli wskazówki i wskaże najlepsze rozwiązania. Wszak kto będzie znal lepiej odpowiedź na nurtujące Was pytania jak nie człowiek który ma na konie setki wesel.

Podsumowując to naprawdę doświadczony DJ weselny który napewno zarazi wszystkich swoim uśmiechem!

 

Istna Petarda!

 

 

Łukasz to jedna z najbardziej utalentowanych osób jakie znam, ma wykształcenie muzyczne, gra na saksofonie, świetny gust muzyczny. Dokłada do tego masę zaangażowania w każdy projekt. Uwielbia kontakt z ludźmi a pozytywna energia otoczenia mobilizuje go to jeszcze cięższej pracy. Przy jego wykształceniu muzycznym naturalną rzeczą jest, że ma ucho do dobrych hitów. Na jego imprezie królują największe przeboje! 

 

Dodatkowo Łukasz może zagościć na Waszym weselu jako saksofonista i stworzyć energetyczny duet z jednym z wyżej wymienionych DJ-ów. Łukasz do każdego wesele podchodzi bardzo indywidualnie i stara się jak najlepiej wkomponować się w oczekiwania Pary Młodej.

 

Prawdziwy Talent!

 

DJ Damiano

DJ Wonder

Jak sam o sobie mówi-"Mati szybki jak Bugatti". Mateusz to uosobienie pasji do muzyki. Żywiołowy, dynamiczny i pełen energii. Dla niego zawód DJ-a to sposób na życie. Kocha klubowe klimaty, tworzy muzykę oraz remiksy. Miał zaszczyt współpracować z najlepszymi Dj-ami w Polsce.

 

Prowadzone przez niego wesela tętnią życiem! Mateusz jest bardzo komunikatywny, szybko łapie kontakt z Parą Młodą no i napewno poczęstuje żartem niejednego wujka. Wulkan pozytywnej energii oraz poczucia humoru. Jego mocną stroną jest również praca z mikrofonem. Swoje pokłady energii Mateusz odzwierciedla muzycznie na parkiecie dzięki temu otrzymujemy przepis na czadową zabawę do białego rana.

 

Energiczny DJ!

 

Witek to kolejny weselny fachowiec. Dla niego wesele to wydarzenie najwyższej rangi. Oprócz doskonałego warsztatu dj'skiego posiada również nietuzinkowe umiejętności konferansjerskie. Zawsze stara się wyjść na przeciw oczekiwaniom Pary Młodej i stworzyć na weselu niezapomniany i komfortowy klimat.

 

Muzycznie potrafi zadowolić każdego, jest bardzo elastyczny dzięki temu ma tak wielu zadowolonych klientów. Witek to mega sympatyczny i uśmiechnięty facet dzięki temu współpraca z nim to czysta przyjemność. Swoje pozytywne podejście przelewa na parkiet dzięki temu każdy uczestnik wesela w pełni ufa poczynaniom tego DJ-a.

 

Godny zaufania!

DJ Yezzi

MilleniumDJ

DJ Cztery Czwarte

Michał to mega sympatyczny i skrupulatny facet. Z branża związany jest już od wielu lat co czyni go istnym imprezowym potworem, uwielbia klasyki lat 80 i często stawia na numery z tego okresu ale jak sam podkreśla w jego repertuarze znajduje się wiele tanecznych hitów.

 

Jaki jest DJ Cztery Czwarte na weselach? Przede wszystkim słuchający pary młodej oraz potrafiący wdrożyć nietuzinkowe pomysły. Michał zwraca uwagę na każdy szczegół wesela. Odnajduję się w koncepcji slow wedding gdzie wszystko toczy się własnym rytmem a na pierwszym planie są Wasze emocje. Zbudowanie relacji oraz złapanie wspólnego języka sprawia, że to wyjątkowy DJ. 

 

Profesjonalista w każdym calu!

Mnie możecie poznać bliżej klikając

 

Wszystkie powyżej wymienione atuty nie miałyby znaczenia, gdyby nie fakt, że korzystamy ze wspólnie wypracowanych rozwiązań. Dzielimy się naszym doświadczeniem, przemyśleniami a ja staram się wszystkie pomysły zbierać w jedną całość, tak by stworzyć niepowtarzalny styl prowadzenia wesel, wspólny mianownik dla wszystkich członków Wiśniowej Spółdzielni Weselnej.

Wiśniowa Spółdzielnia Weselna, jak to się zaczęło?

 

Zanim w ogóle pojawił się pomysł na stworzenie grupy, bardzo często miała miejsce sytuacja, w której, po raz kolejny, musiałem odmówić przyszłej Parze Młodej, prowadzenia ich wesela. Kiedy dokładniej pochyliłem się nad tym tematem, policzyłem, że rocznie dostaję około 350 zapytań, z tego ogromna większość niestety przepada. 

 

Dokładnie w tamtym momencie pomyślałem, że wystarczy kilku fachowców weselnych, którzy będą mieć podobną energię, podobny gust muzyczny oraz identyczne podejście do tematu prowadzenia wesel i można stworzyć grupę Dj-ów weselnych którzy są jedyni w swoim rodzaju.

 

Każdy z nas ma ogromne doświadczenie weselne, w sumie poprowadziliśmy setki wesel i masę innego rodzaju imprez. Dysponujemy ogromnym zapleczem muzycznym, co owocuje w trakcie nawet najbardziej wymagających przyjęć.

Często z ust gości weselnych pada entuzjastyczne - świetna muzyka!

 

Kolejnym plusem jest styl prowadzenia wesela, i nie bez przyczyny używam sformułowania prowadzenie wesela. Każdy członek grupy posiada najwyższe umiejętności konferansjerskie, doskonale wchodzi w interakcje z gośćmi weselnymi oraz Parą Młodą. Bardzo często od pierwszych chwil wesela czuć chemie