DJ Wesele oczepiny zabawa boho wesele bez disco polo
Wesele animacje muzyka taniec wesele bez disco polo
Wesele Rzszów animacje

W ramach podsumowania, dlaczego akurat wesela?

 

Kurczę lubię ten klimat, lubię Pary Młode, wystrojonych gości, jedzonko i wspaniałą atmosferę. Odnajduję się jakoś w tym całym weselnym zamieszaniu dodając do tego moje prowadzenie, uśmiech i dużo luzu. Mogę śmiało powiedzieć, że wesela to taka moja mała, nieoficjalna specjalizacja.

 

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej, zadzwońcie lub napiszcie. Pogadamy co nieco o Waszym weselu.

Jak Dj to i muzyka, jak wesele to muzyka i świetna zabawa!

 

Moje gusta muzyczne są bardzo szerokie, lubię praktycznie każdy rodzaj muzyki ale moje ulubione klimaty to napewno szeroko pojęte klasyki. Lata 60, 70, 80, klasyczny rock, taneczne hity. To jest coś co tygryski lubią najbardziej.

 

Jak wygląda temat muzyki na weselu? Praca Dj-a weselnego to odpowiednie połączenie różnych gatunków muzycznych, tak aby każdy gość weselny znalazł coś dla siebie.
Dobry Dj na wesele to odpowiednie połączenie starych przebojów z nowymi, muzyki polskiej i zagranicznej, klasyków rocka oraz tanecznych przebojów. Prawdziwy weselny mix!

Odpowiednie skomponowanie każdego bloku weselnego pozwoli pochylić się nad gustem każdego gościa na Waszym weselu.

 

Pierwszy taniec, tort, podziękowania, dodatkowo zaplanowane przez Was atrakcje np. fotobudka, zimne ognie, pokazy tańca, a to nie koniec. W moim programie również jest wiele niespodzianek przygotowanych dla Pary Młodej oraz gości weselnych. Jak to wszystko pomieścić na jednym weselu?? Spokojnie, damy radę, wspólnie ustalimy najlepszy czas na każdą atrakcje.

 

Jako Dj weselny mam spore doświadczenie w odpowiednim poukładaniu wszystkich weselnym atrakcji. Co weekend muszę zmierzyć się z weselną układanką dzięki temu mogę udzielić odpowiedzi na nurtujące Was pytania i w odpowiedni zredagować Wasz wyjątkowy scenariusz weselny.

Dj weselny, człowiek prowadzący zabawy i animacje, hybryda wodzireja i Dj-a ale w nowoczesnym, luźnym wydaniu.
Dj Karol Wiśniewski - tak w dużym skrócie można określić to czym się zajmuje. 

 

Pochodzą z Tarnobrzega, mieszkam oraz działam na Podkarpaciu ale uwielbiam wyskoczyć nieco dalej, świętokrzyskie, Małopolskie czy Lubelskie, nie ma problemu! 

Praca Dj-a weselnego ma ten wspaniały atut że mogę odwiedzić różne, ciekawe miejsca.

 

Zarówno w prowadzeniu wesela, jak i w kontakcie z Wami stawiam na luz i humor. Lubię, kiedy klimat wesela jest naturalny i beztroski. Od początku współpracy zależy mi na budowaniu relacji między mną a Parą Młodą oraz gośćmi weselnymi. Mała pogawędka przy kawce, czy rozluźnienie atmosfery przed pierwszym tańcem, to dzięki tym drobnym interakcjom mogę lepiej poprowadzić Wasze wydarzenie.